Nasz Zespół

Poznaj nas

Sebastian Bożko

Sebastian Bożko

Młodszy Inżynier Sprzedaży

Blachy Ziemiński Zamość

Cześć, nazywam się Sebastian Bożko. Jestem młodszym inżynierem sprzedaży. Mam przyjemność współtworzyć i rozwijać markę Blachy Ziemiński od 2018r. Moja codzienna praca to przykład połączenia pasji z pracą zawodową. Uwielbiam pracować z ludźmi. Wierzę, że rozmowa to najważniejsze narzędzie jakim dysponuje nasza cywilizacja. Jako szczęśliwy ojciec nieustannie poszukuje nowych źródeł cierpliwości i zrozumienia. Wolny czas spędzam na torze gokartowym jako zapalony fan kartingu.

Krzysztof Żołkoś

Krzysztof Żołkoś

Specjalista ds. Zarządzania Procesami Sprzedaży

Blachy Ziemiński Zamość

Podczas prezentacji naszego teamu nie może zabraknąć Krzysztofa Żołkosia. To specjalista, który rozwija i zarządza całym procesem sprzedaży w firmie Blachy Ziemiński.
Spośród wielu jego pozytywnych cech – bycia miłym i sympatycznym – jedna wybija się ponad przeciętną: człowiek czynu – mało mówi a dużo robi.

Grzegorz Bereza

Grzegorz Bereza

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej

Blachy Ziemiński Zamość

Cześć, nazywam się Grzegorz Bereza. W firmie Blachy Ziemiński pełnię funkcję dyrektora sprzedaży regionalnej. Posiadam 17 letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych. Moim głównym zadaniem jest rozwój sprzedaży sieci w regionie, doradztwo na najwyższym poziomie oraz finalizowanie sprzedaży. Jestem ambitny i zdeterminowany w dążeniu do celów jakie sobie wyznaczam, nawet tych które wydają się niemożliwe do zrealizowania. Na dzień dzisiejszy realizacja moich celów oscyluje powyżej poziomu 100%.

Jakub Ziemiński

Jakub Ziemiński

Właściciel

Blachy Ziemiński Zamość

Cześć, nazywam się Jakub Ziemiński i jestem właścicielem firmy Blachy Ziemiński. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości produktów do klientów z całej Polski. Poza tym, angażuję się w rynek kapitałowy, a szczególnie w handel na rynkach zagranicznych. Stale poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. W ostatnim czasie skupiam się również na rozwoju moich umiejętności z zakresu marketingu internetowego. Uważam, że dziś jest to kluczowy aspekt dla sukcesu każdej firmy. W mojej pracy kładę nacisk na profesjonalizm, dokładność i jakość, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla moich klientów.

Tadeusz Cisak

Tadeusz Cisak

Kierowca

Blachy Ziemiński Zamość

“Kierowca bombowca, arystokrata szos” – oto Pan Tadeusz, Cisak Tadeusz. Jego skromność nie pozwala mu o sobie pisać w pierwszej osobie dlatego jako ekipa Blachy Ziemiński przedstawiamy go sami w kilku epitetach:
– doświadczony profesjonalista
– uśmiechnięty nawigator
– dusza człowiek

Arkadiusz Morawski

Arkadiusz Morawski

Kierowca

Blachy Ziemiński Zamość

Arkadiusz Morawski to nasz zawodowy kierowca, którego kolekcja medali zdobytych w przeróżnych biegach i maratonach robi na każdym kto je zobaczy spore wrażenie.
Równie profesjonalnie podchodzi do swoich zadań w Blachy Ziemiński. Poza tym jest pasjonatem-pszczelarzem.

Blachy Ziemiński

Nasza Oferta

Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Gwarantujemy szeroki wybór, bogatą kolorystykę i satysfakcję użytkowania. Blachy trapezowe i blachodachówki sprawdzają się idealnie zarówno jako pokrycie nowych budynków, jak również obiektów remontowanych.

Członkostwo w prestiżowym Stowarzyszeniu Dekarzy to świadectwo naszej rzetelności i odpowiedzialności biznesowej. Współpraca z przedsiębiorstwami z branży umożliwia nam wymianę doświadczeń i poszukiwanie nowych technologii.

Kontenery Magazynowe
 • Nasza Oferta
  • Podłoga kontenera: stalowe profile ocynkowane zamknięte 60×40 mm o grubości 2 mm oraz deski o grubości 32 mm. Ściany boczne: blacha trapezowa ocynkowana T-35 o grubości 0,75 mm, skręcone z podłogą kontenera i dachem kątownikami za pomocą śrub M10. Tylna ściana: blacha trapezowa T-35.
Wiaty Samochodowe
 • Nasza Oferta
  • Nasza firma wykona na zlecenie dowolny wymiar wiat palisadowych oraz żaluzjowych. W naszej ofercie jest również montaż u klienta.
Nowoczesne Ogrodzenia
 • Nasza Oferta
  • Do wyboru profile 60x40 lub 50x50 (możliwość wykonania innego). Grubość ścianki 2 mm. Przerwa pomiędzy profilami 70 mm (lub inny). Wysokość 150cm ponad powierzchnie gruntu. Ogrodzenie malowane proszkowo 15 lat gwarancji. Różne kolory do wyboru. Wykonujemy także bramy jak i furtki.
Blachy Trapezowe
 • Nasza Oferta
  • Nasze Blachy Trapezowe znajdą zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Oferujemy szeroki asortyment profili i kolorów.
Rusztowania Warszawskie
 • Nasza Oferta
  • Do wielokrotnego stosowania w miejscu budowy przy robotach zewnętrznych jak i wewnątrz budynku, polecamy nasze Rusztowania Warszawskie, które spełniają wymagania PN-M-47900-3:1996.
Masz pytania lub wątpliwości?
Logo BlachyZieminski.pl

Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą w Zamościu od 1970 roku. Od ponad 20 lat zaliczamy się do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce południowo-wschodniej. Naszym atutem są wielopokoleniowe tradycje ślusarskie i dekarskie oraz wiedza techniczna, owocujące nowymi grupami wysokiej klasy produktów i usług uzupełniających.

ADRES

Blachy Ziemiński 2 Jakub Ziemiński
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa


  Call Now Button