Jakub Ziemiński
Blachy Ziemiński

Cześc,
Nazywam się Jakub Ziemiński i jestem właścicielem firmy Blachy Ziemiński, zajmującej się produkcją i sprzedażą wyrobów ze stali.
Jako mały chłopiec marzyłem o założeniu własnej działalności gospodarczej. Moja motywacja wynikała z potrzeby zostania przedsiębiorcą i chęci bycia niezależnym. Chciałem zostać szefem własnej firmy, która osiągnie sukces.
Kilkanaście dni po ukończeniu osiemnastego roku życia, spełniłem swoje pierwsze marzenia – zarejestrowałem swoją działalność gospodarczą.
W momencie kiedy zaczynałem swoją przygodę w biznesie, nie miałem pełnej wiedzy, z czym wiąże się wytyczona droga. Panował niejednokrotnie stres, konieczność podejmowania szybkich i trudnych decyzji. Z czasem robiłem wszystko, a nawet za wszystkich, gdyż jako właściciel firmy uważałem, że to moja rola i moja odpowiedzialność. Zbyt dużo brałem na „swoje barki”.
W prowadzonej działalności często musimy poświęcić swój każdy czas by uzyskać jakąś korzyść albo po prostu by mogła ona zacząć przynosić spodziewane efekty. Nieraz „owoce naszej ciężkiej pracy” wymagają jeszcze dłuższego czasu by osiągnąć efekt.
Wiele się nauczyłem, zmieniłem po latach swoje podejście. Ważne jest by zrozumieć panujące warunki rynku, klientów, kontrahentów czy pracowników. Ważne jest by zebrać odpowiedni zespół ludzi, dać im możliwości i wsparcie, ale i wskazać kierunek działania. Wspólnie zawsze osiągniemy więcej. Oczywiście jako właściciel firmy nadal jestem za nią odpowiedzialny, zawsze pozostaję do dyspozycji współpracowników, omawiamy trudne sprawy, nowe wyzwania, ograniczamy straty.
Nauczyłem się, że zarówno w pracy jak i w działalności nie można kierować się emocjami, zwłaszcza tymi negatywnymi. Wszystko należy przemyśleć i podjąć racjonalne działanie. Jeśli popełniłem błąd, to przecież zawsze mogę go poprawić.
Jeśli chcesz zająć się biznesem to wiedz, że opanowanie i odpowiedzialność będą zawsze Ci towarzyszyły. A czas niestety nie zawsze będzie sprzymierzeńcem.
Jednak, budując swoją firmę budujesz i samego siebie. Stajesz się odpowiedzialny.

Blachy Ziemiński

Nasza Oferta

Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Gwarantujemy szeroki wybór, bogatą kolorystykę i satysfakcję użytkowania. Blachy trapezowe i blachodachówki sprawdzają się idealnie zarówno jako pokrycie nowych budynków, jak również obiektów remontowanych.

Członkostwo w prestiżowym Stowarzyszeniu Dekarzy to świadectwo naszej rzetelności i odpowiedzialności biznesowej. Współpraca z przedsiębiorstwami z branży umożliwia nam wymianę doświadczeń i poszukiwanie nowych technologii.

Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Blachy Ziemiński
Kontenery Magazynowe
 • Nasza Oferta
  • Podłoga kontenera: stalowe profile ocynkowane zamknięte 60×40 mm o grubości 2 mm oraz deski o grubości 32 mm. Ściany boczne: blacha trapezowa ocynkowana T-35 o grubości 0,75 mm, skręcone z podłogą kontenera i dachem kątownikami za pomocą śrub M10. Tylna ściana: blacha trapezowa T-35.
Wiaty Samochodowe
 • Nasza Oferta
  • Nasza firma wykona na zlecenie dowolny wymiar wiat palisadowych oraz żaluzjowych. W naszej ofercie jest również montaż u klienta.
Nowoczesne Ogrodzenia
 • Nasza Oferta
  • Do wyboru profile 60x40 lub 50x50 (możliwość wykonania innego). Grubość ścianki 2 mm. Przerwa pomiędzy profilami 70 mm (lub inny). Wysokość 150cm ponad powierzchnie gruntu. Ogrodzenie malowane proszkowo 15 lat gwarancji. Różne kolory do wyboru. Wykonujemy także bramy jak i furtki.
Blachy Trapezowe
 • Nasza Oferta
  • Nasze Blachy Trapezowe znajdą zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Oferujemy szeroki asortyment profili i kolorów.
Rusztowania Warszawskie
 • Nasza Oferta
  • Do wielokrotnego stosowania w miejscu budowy przy robotach zewnętrznych jak i wewnątrz budynku, polecamy nasze Rusztowania Warszawskie, które spełniają wymagania PN-M-47900-3:1996.
Masz pytania lub wątpliwości?
Logo BlachyZieminski.pl

Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą w Zamościu od 1970 roku. Od ponad 20 lat zaliczamy się do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce południowo-wschodniej. Naszym atutem są wielopokoleniowe tradycje ślusarskie i dekarskie oraz wiedza techniczna, owocujące nowymi grupami wysokiej klasy produktów i usług uzupełniających.

ADRES

Blachy Ziemiński 2 Jakub Ziemiński
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa


  Call Now Button