Blachy Ziemiński Zamość

Blachy Trapezowe

Szybka, niezobowiązująca i darmowa wycena.
Umów się na bezpłatny pomiar swojego dachu.

  Wypełnij poniższy formularz i umów się na bezpłatnypomiar Twojego dachu

  Przyjedziemy do Ciebie i wycenimy Twój dach

  Jak to działa?

  Blachy Ziemiński

  Nasza Oferta

  Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Gwarantujemy szeroki wybór, bogatą kolorystykę i satysfakcję użytkowania. Blachy trapezowe i blachodachówki sprawdzają się idealnie zarówno jako pokrycie nowych budynków, jak również obiektów remontowanych.

  Członkostwo w prestiżowym Stowarzyszeniu Dekarzy to świadectwo naszej rzetelności i odpowiedzialności biznesowej. Współpraca z przedsiębiorstwami z branży umożliwia nam wymianę doświadczeń i poszukiwanie nowych technologii.

  Blacha Trapezowa - T7

  Blacha Trapezowa - T12 Eko

  Blacha Trapezowa - T12 Plus

  Blacha Trapezowa - T14 Eko

  Blacha Trapezowa - T18

  Blacha Trapezowa - T18 Eko

  Blacha Trapezowa - T18 Plus

  Blacha Trapezowa - T35

  Blachy Ziemiński - Producent Pokryć Dachowych

  Nasze Realizacje

  Blachy Ziemiński

  Firma Blachy Ziemiński należy do czołowych producentów pokryć dachowych w regionie Polski południowo-wschodniej. Z powodzeniem kontynuujemy wielopokoleniową tradycję dekarską i posiadamy bardzo szeroko zakrojone plany rozwojowe.

  Doskonale wiemy, że dach należy do strategicznych elementów konstrukcyjnych budynku. Dzięki bezcennemu doświadczeniu, determinacji i dbaniu o jakość, oferujemy wysokiej klasy wyroby oraz usługi uzupełniające.

  Kontenery Magazynowe
  • Nasza Oferta
   • Podłoga kontenera: stalowe profile ocynkowane zamknięte 60×40 mm o grubości 2 mm oraz deski o grubości 32 mm. Ściany boczne: blacha trapezowa ocynkowana T-35 o grubości 0,75 mm, skręcone z podłogą kontenera i dachem kątownikami za pomocą śrub M10. Tylna ściana: blacha trapezowa T-35.
  Wiaty Samochodowe
  • Nasza Oferta
   • Nasza firma wykona na zlecenie dowolny wymiar wiat palisadowych oraz żaluzjowych. W naszej ofercie jest również montaż u klienta.
  Nowoczesne Ogrodzenia
  • Nasza Oferta
   • Do wyboru profile 60x40 lub 50x50 (możliwość wykonania innego). Grubość ścianki 2 mm. Przerwa pomiędzy profilami 70 mm (lub inny). Wysokość 150cm ponad powierzchnie gruntu. Ogrodzenie malowane proszkowo 15 lat gwarancji. Różne kolory do wyboru. Wykonujemy także bramy jak i furtki.
  Blachy Trapezowe
  • Nasza Oferta
   • Nasze Blachy Trapezowe znajdą zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Oferujemy szeroki asortyment profili i kolorów.
  Rusztowania Warszawskie
  • Nasza Oferta
   • Do wielokrotnego stosowania w miejscu budowy przy robotach zewnętrznych jak i wewnątrz budynku, polecamy nasze Rusztowania Warszawskie, które spełniają wymagania PN-M-47900-3:1996.
  Masz pytania lub wątpliwości?
  Logo BlachyZieminski.pl

  Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą w Zamościu od 1970 roku. Od ponad 20 lat zaliczamy się do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce południowo-wschodniej. Naszym atutem są wielopokoleniowe tradycje ślusarskie i dekarskie oraz wiedza techniczna, owocujące nowymi grupami wysokiej klasy produktów i usług uzupełniających.

  ADRES

  Blachy Ziemiński 2 Jakub Ziemiński
  ul. Lindleya 16
  02-013 Warszawa


   Call Now Button