Masz pytania?

Blachy Ziemiński - Logo

Blachodachówki

Nasze blachodachówki znajdą zastosowanie do pokrycia dachów nowych budynków, a także renowacji dachów w budownictwie starym - 10 lat Gwarancji!

Czytaj więcej

Blachodachówki

Blachy Ziemiński - Logo

Blachodachówka Merida


 Blachodachówka Merida posiada elegancki, wyrafinowany design. Ze względu na walory estetyczne i użytkowe w sposób szczególny polecana do najbardziej skomplikowanych form dachów. Podczas układania blachodachówki, perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu dachu, a jej symetryczność pozwala na zakładanie z obydwu stron. Z kolei opcja cięcia modułowego przekłada się na wiele korzyści. Merida blachodachówka modułowa to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego połączenia klasycznego wzoru z nowoczesnym designem pokryć dachowych najnowszej generacji.

Blachodachówka - Onyx

Blachodachówki Onyx
Blachodachówka ONYX modułowa i cięta na wymiar, to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego połączenia klasycznego wzoru z nowoczesnym designem pokryć dachowych najnowszej generacji. Nieszablonowe wykończenie dolnej krawędzi arkusza i ciętej po kształcie profilu, potocznie zwanym wykończeniem 3D, podnosi walory wizualne nowego wzoru. Szczególną cechą blachodachówki ONYX jest symetryczny kształt, dzięki czemu pace montażowe przebiegają w sposób prosty i bezproblemowy. Kształt fal oraz przetłoczeń zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić idealne dopasowanie łączonych arkuszy. Podczas układania blachodachówki, perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu dachu, a jej symetryczność pozwala na zakładanie z obydwu stron. Z kolei opcja cięcia modułowego przekłada się na wiele korzyści ... Czytaj więcej

Blachodachówka - Diament

Blachodachówki - Diament

Blachodachówka - Diament Plus

Blachodachówki Diament Plus

Blachodachówka - Opal

Blachodachówki Opal

Blachodachówka - Nefryt

Blachodachówki Nefryt

Blachodachówka - Jaspis

Blachodachówki Jaspis

Blachodachówka - Topaz

Blachodachówki Topaz

Producent pokryć dachowych

tel: 780 118 510

Nasz adres: ul. Szczebrzeska 63, 22-400, Zamość

Producent pokryć dachowych - "Chroń tych, których kochasz ..."

Blachy Trapezowe

Blachodachówki

Systemy Rynnowe

Elementy Ogrodzeniowe

Elementy Wykończeniowe

Rusztowania Warszawskie