Blachy Ziemiński Zamość

Blachodachówki

Szybka, niezobowiązująca i darmowa wycena.
Umów się na bezpłatny pomiar swojego dachu.

  Wypełnij poniższy formularz i umów się na bezpłatnypomiar Twojego dachu

  Przyjedziemy do Ciebie i wycenimy Twój dach

  Jak to działa?

  Blachy Ziemiński

  Nasza Oferta

  Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Gwarantujemy szeroki wybór, bogatą kolorystykę i satysfakcję użytkowania. Blachy trapezowe i blachodachówki sprawdzają się idealnie zarówno jako pokrycie nowych budynków, jak również obiektów remontowanych.

  Członkostwo w prestiżowym Stowarzyszeniu Dekarzy to świadectwo naszej rzetelności i odpowiedzialności biznesowej. Współpraca z przedsiębiorstwami z branży umożliwia nam wymianę doświadczeń i poszukiwanie nowych technologii.

  Blachodachówki Diament

  Blachodachówki Diament Plus

  Blachodachówki Opal

  Blachodachówki Nefryt

  Blachodachówki Jaspis

  Blachodachówki Topaz

  Blachodachówka Platinium

  Blachodachówki Onyx

  Blachodachówkę ONYX cechuje przede wszystkim nieszablonowe wykończenie dolnej krawędzi arkusza potocznie zwane wykończeniem 3D, które podnosi walory wizualne wzoru. Na uwagę zasługuje również symetryczny kształt, dzięki czemu prace montażowe przebiegają w sposób prosty i bezproblemowy.

  Blachodachówka ONYX modułowa i cięta na wymiar, to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego połączenia klasycznego wzoru z nowoczesnym designem pokryć dachowych najnowszej generacji. Nieszablonowe wykończenie dolnej krawędzi arkusza i ciętej po kształcie profilu, potocznie zwanym wykończeniem 3D, podnosi walory wizualne nowego wzoru. Szczególną cechą blachodachówki ONYX jest symetryczny kształt, dzięki czemu pace montażowe przebiegają w sposób prosty i bezproblemowy. Kształt fal oraz przetłoczeń zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić idealne dopasowanie łączonych arkuszy. Podczas układania blachodachówki, perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu dachu, a jej symetryczność pozwala na zakładanie z obydwu stron. Z kolei opcja cięcia modułowego przekłada się na wiele korzyści …

  Pobierz Katalog

  Naszym sztandarowym produktem z którego jesteśmy dumni są blachodachówki. Przede wszystkim kontakt zwrotny od was – zadowolonych klientów odnośnie modeli ONYX i PLATINIUM – to dla nas sygnał iż te produkty cechuje solidna jakość połączona z modernistycznym designem.

  Nasze produkty można podziwiać na wielu wystawkach zlokalizowanych w zamojskich galeriach handlowych. Oczywiście zapraszamy do naszego biura, gdzie uzyskają Państwo szereg szczegółowych informacji dotyczących naszego asortymentu. Służymy poradą od projektu po wykończenie.

  Blachy Ziemiński - Producent Pokryć Dachowych

  Nasze Realizacje

  Blachy Ziemiński

  Firma Blachy Ziemiński należy do czołowych producentów pokryć dachowych w regionie Polski południowo-wschodniej. Z powodzeniem kontynuujemy wielopokoleniową tradycję dekarską i posiadamy bardzo szeroko zakrojone plany rozwojowe.

  Doskonale wiemy, że dach należy do strategicznych elementów konstrukcyjnych budynku. Dzięki bezcennemu doświadczeniu, determinacji i dbaniu o jakość, oferujemy wysokiej klasy wyroby oraz usługi uzupełniające.

  Kontenery Magazynowe
  • Nasza Oferta
   • Podłoga kontenera: stalowe profile ocynkowane zamknięte 60×40 mm o grubości 2 mm oraz deski o grubości 32 mm. Ściany boczne: blacha trapezowa ocynkowana T-35 o grubości 0,75 mm, skręcone z podłogą kontenera i dachem kątownikami za pomocą śrub M10. Tylna ściana: blacha trapezowa T-35.
  Wiaty Samochodowe
  • Nasza Oferta
   • Nasza firma wykona na zlecenie dowolny wymiar wiat palisadowych oraz żaluzjowych. W naszej ofercie jest również montaż u klienta.
  Nowoczesne Ogrodzenia
  • Nasza Oferta
   • Do wyboru profile 60x40 lub 50x50 (możliwość wykonania innego). Grubość ścianki 2 mm. Przerwa pomiędzy profilami 70 mm (lub inny). Wysokość 150cm ponad powierzchnie gruntu. Ogrodzenie malowane proszkowo 15 lat gwarancji. Różne kolory do wyboru. Wykonujemy także bramy jak i furtki.
  Blachy Trapezowe
  • Nasza Oferta
   • Nasze Blachy Trapezowe znajdą zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Oferujemy szeroki asortyment profili i kolorów.
  Rusztowania Warszawskie
  • Nasza Oferta
   • Do wielokrotnego stosowania w miejscu budowy przy robotach zewnętrznych jak i wewnątrz budynku, polecamy nasze Rusztowania Warszawskie, które spełniają wymagania PN-M-47900-3:1996.
  Masz pytania lub wątpliwości?
  Logo BlachyZieminski.pl

  Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą w Zamościu od 1970 roku. Od ponad 20 lat zaliczamy się do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce południowo-wschodniej. Naszym atutem są wielopokoleniowe tradycje ślusarskie i dekarskie oraz wiedza techniczna, owocujące nowymi grupami wysokiej klasy produktów i usług uzupełniających.

  ADRES

  Blachy Ziemiński 2 Jakub Ziemiński
  ul. Lindleya 16
  02-013 Warszawa


   Call Now Button